Święto wszystkich ewangelizatorów z Archidiecezji Poznańskiej!
Weekendowy kurs przedmałżeński "Kana Galilejska"

W naszej wspólnocie

Święto wszystkich ewangelizatorów z Archidiecezji Poznańskiej!

20-11-2015 | Piotr Bączyk

Święto wszystkich ewangelizatorów z Archidiecezji Poznańskiej!

  II Forum Ewangelizacyjne Archidiecezji Poznańskiej odbyło się w dniu 7 listopada 2015 r. na terenie Targów Poznańskich i zgromadziło ponad 700 osób z wielu parafii i wspólnot. ​ Hasłem przewodnim spotkania było...

Najbliższa Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie

15-11-2015 | Administrator

Najbliższa Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie

Zapraszamy na organizowaną przez naszą wspólnotę comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Najbliższa Msza odbędzie się w poniedziałek 14 grudnia 2015 roku o godz. 19:15, w parafii pw. św. Jana Ap...

Wiadomości z kraju i ze świata

Sarny i jelenie – relacja z kursu „Jan”

21-11-2015 | Danusia Kamińska

Sarny i jelenie – relacja z kursu „Jan”

Wróciliśmy właśnie ze wschodnich krańców Polski, gdzie z ramienia naszej SNE św. Barnaby, wraz z Pallotyńską Szkołą Nowej Ewangelizacji z Lublina i wspólnotą „Przyjaciele Oblubieńca”  oraz Szkołą Nowej Ewangelizacji św...

27-29.11.2015 r. | Sesja rekolekcyjno-psychologiczna

03-11-2015 | Administrator

Sesja rekolekcyjno-psychologiczna dla rodziców, którzy utracili dziecko. Czytaj więcej...

Kultura

Oswoić różę

20-11-2015 | Danusia Kamińska

Oswoić różę

To prawdziwa uczta dla ducha! Chwytające za serce, skłaniające do refleksji historie, opowiedziane w interesujący sposób, opatrzone pięknymi ilustracjami i fotografiami – perełka wśród tekstów literatury pięknej, traktujących o sprawach...

Porywająca tajemnica. O Mszy świętej z pasją

05-10-2015 | Danusia Kamińska

Porywająca tajemnica. O Mszy świętej z pasją

Ta niewielka książeczka (może powinnam napisać: broszura) ujmuje pięknem języka i  obrazów z codziennego życia  w niej przywołanych. Ojciec Wojciech Jędrzejewski w prosty, a zarazem porywający sposób pisze o największym...

Słowo na każdy dzień

Słowo. 23.11.2015 | Poniedziałek

01-01-2015 | Danusia Kamińska

Dn 1, 1-6.8-20 Ps: Dn 3, 52-56 Łk 21, 1-4 „Wszyscy bowiem wrzucali na ofiarę z tego, co im zbywało; ta zaś z niedostatku swego wrzuciła wszystko, co miała na utrzymanie”...

Słowo.. 24.11.2015 | Wtorek

01-01-2015 | Danusia Kamińska

Dn 2, 31-45 Ps: Dn 3, 57-63 Łk 21, 5-11 „Strzeżcie się, żeby was nie zwiedziono” (Łk 21, 8) Łatwo paść ofiarą manipulacji. Zwłaszcza jeśli w nasze zachowania wdziera się bezmyślność i...

Miesięczny cykl spotkań Wspólnoty SNE św. Barnaby

Dzień miesiąca Rodzaj spotkania Miejsce Godzina
Pierwszy
WTOREK
adoracja kościół 18:30 (po Mszy Św. o 18:00)
Drugi
WTOREK
spotkanie modlitewne salka 18:30 (po Mszy Św. o 18:00)
Trzeci
PONIEDZIAŁEK
Msza Św.
i modlitwa o uzdrowienie
kościół 19:15
Czwarty i kolejne
WTOREK
spotkanie modlitewne salka 18:30 (po Mszy Św. o 18:00)

Informacje szczegółowe poniżej.

 

Msza Św. i modlitwa o uzdrowienie

Bóg nigdy nie przestał uzdrawiać. W swoim Słowie mówi: "Proście, a będzie wam dane, szukajcie a znajdziecie..." (Mt 7,7). Jeśli potrzebujesz pomocy, uzdrowienia, jeśli szukasz Żywego Boga - ta Msza jest dla Ciebie. On Czeka na Ciebie z Miłością, darem uzdrowienia, pragnie spotkać się z Tobą.

Intencje można składać wyłącznie osobiście przed Mszą. Nie można ich przekazywać telefonicznie ani drogę elektroniczną.

Miejsce: kościół pw. św. Jana Ap. i Ewangelisty, ul. Forteczna 53, Poznań.
Termin: trzeci poniedziałek miesiąca, godzina 19:15.
 

Spotkania modlitewne oraz adoracje 

Bóg nie chce dać nam swojego zbawienia w osamotnieniu, ale tworzy jedno ciało - wspólnotę w Jezusie Chrystusie, której wszyscy jesteśmy członkami (Rz 12, 4-5). To we wspólnocie możesz wzrastać przeżywając swoją wiarę z tymi, którzy także chcą iść za Jezusem.

Wszystkich chcących współtworzyć naszą wspólnotę zapraszamy na nasze spotkania modlitewno-charyzmatyczne oraz adoracje w każdy wtorek z wyjątkiem tygodnia, w którym odbywa się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.

Miejsce:  salka przy kościele pw. św. Jana Ap. i Ewangelisty (spotkanie), bądź kościół (adoracja), ul. Forteczna 53, Poznań.
Termin: wtorek (za wyjątkiem tygodnia, w którym odbywa się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie), godzina 18:00. Spotkanie zaczynamy Mszą Św.

Jak dojechać: autobusem linii 65 (przystanek Okopowa), bądź tramwajem linii 3, 4, 12, 13, 18 (przystanek Starołęka - pętla). W przypadku tramwaju należy przygotować się na około 15 minutowy spacer z przystanku wzdłuż ulicy Fortecznej (1km).

 


Wyświetl większą mapę

Spotkaj nas na:

Logowanie

Gościmy:

Odwiedza nas 31 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Reklama

  miheaven

 

Polecamy