Weekendowy kurs przedmałżeński "Kana Galilejska"
Terminarz kursów 2016
Wybierz kurs, w którym chcesz wziąć udział i kliknij "Zapisz się" :)

W naszej wspólnocie

Najbliższa Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie

19-05-2016 | Administrator

Najbliższa Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie

Zapraszamy na organizowaną przez naszą wspólnotę comiesięczną Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Najbliższa Msza odbędzie się w poniedziałek 20 czerwca 2016 roku o godz. 19:15, w parafii pw. św. Jana...

„Zmieniłeś się, Zawsze Ja do ciebie przychodziłem, teraz ty przyszedłeś do Mnie.” - świadectwo

11-05-2016 | Administrator

„Zmieniłeś się, Zawsze Ja do ciebie przychodziłem, teraz ty przyszedłeś do Mnie.” Te słowa wypowiedział mój młodszy prawie siedemnastoletni syn w niedzielny wieczór, kiedy po powrocie do domu z rekolekcji „Nowe...

Wiadomości z kraju i ze świata

JEZUS NIE ZABAWIA. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2016

11-02-2016 | Danusia Kamińska

JEZUS NIE ZABAWIA. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2016

JEZUS NIE ZABAWIA. REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE 2016 zwiastun   odcinki Serdecznie zachęcam do uczestniczenia w rekolekcjach wielkopostnych! Oprócz przeżycia ich w tradycyjnej formie – w naszych parafiach – warto tez sięgnąć po to, co...

Bóg się rodzi. Ktoś truchleje?

07-12-2015 | Danusia Kamińska

Bóg się rodzi. Ktoś truchleje?

  Pod takim, zaskakującym tytułem, prowadzone są w tym roku adwentowe rekolekcje internetowe przez franciszkanów. Gorąco polecam! Odprawiałam w Wielkim Poście tego typu rekolekcje, prowadzone również przez o. Leszka Łuczkanina OFMConv...

Kultura

„Uzdrowienie finansów”

12-05-2016 | Danusia Kamińska

„Uzdrowienie finansów”

Ksiądz Adam Prozorowski, który niedawno gościł w naszej wspólnocie, we wstępie do tej książki napisał o mocy Bożego Słowa. W poszczególnych zaś rozdziałach podzielił  się swoim własnym świadectwem poddaniu Jezusowi...

"Uczta Baranka"

08-04-2016 | Danusia Kamińska

"Uczta Baranka"

„Na ziemi jest o niebo lepiej”, jak głosi jedna z popularnych piosenek. Tutaj jednak, w książce Scotta Hahna, mowa jest o niebie na ziemi i do tego o Apokalipsie, która...

Słowo na każdy dzień

Słowo. 23.05.2016 | Poniedziałek

01-01-2015 | Danusia Kamińska

1 P 1, 3-9 Ps 111 Mk 10, 17-27 „Jezus spojrzał na nich i rzekł: »U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe«” (Mk 10, 27) Uczony...

Słowo.. 24.05.2016 | Wtorek

01-01-2015 | Danusia Kamińska

NMP Wspomożycielki Wiernych 1 P 1, 10-16 Ps 98 Mk 10, 28-31 „Lecz wielu pierwszych będzie ostatnimi, a ostatnich pierwszymi” (Mk 10, 31) Logika Boża jest różna od logiki ludzkiej. Już w...

Miesięczny cykl spotkań Wspólnoty SNE św. Barnaby

Dzień miesiąca Rodzaj spotkania Miejsce Godzina
Pierwszy
WTOREK
adoracja kościół 18:30 (po Mszy Św. o 18:00)
Drugi
WTOREK
spotkanie modlitewne salka 18:30 (po Mszy Św. o 18:00)
Trzeci
PONIEDZIAŁEK
Msza Św.
i modlitwa o uzdrowienie
kościół 19:15
Czwarty i kolejne
WTOREK
spotkanie modlitewne salka 18:30 (po Mszy Św. o 18:00)

Informacje szczegółowe poniżej.

 

Msza Św. i modlitwa o uzdrowienie

Bóg nigdy nie przestał uzdrawiać. W swoim Słowie mówi: "Proście, a będzie wam dane, szukajcie a znajdziecie..." (Mt 7,7). Jeśli potrzebujesz pomocy, uzdrowienia, jeśli szukasz Żywego Boga - ta Msza jest dla Ciebie. On Czeka na Ciebie z Miłością, darem uzdrowienia, pragnie spotkać się z Tobą.

Intencje można składać wyłącznie osobiście przed Mszą. Nie można ich przekazywać telefonicznie ani drogę elektroniczną.

Miejsce: kościół pw. św. Jana Ap. i Ewangelisty, ul. Forteczna 53, Poznań.
Termin: trzeci poniedziałek miesiąca, godzina 19:15.
 

Spotkania modlitewne oraz adoracje 

Bóg nie chce dać nam swojego zbawienia w osamotnieniu, ale tworzy jedno ciało - wspólnotę w Jezusie Chrystusie, której wszyscy jesteśmy członkami (Rz 12, 4-5). To we wspólnocie możesz wzrastać przeżywając swoją wiarę z tymi, którzy także chcą iść za Jezusem.

Wszystkich chcących współtworzyć naszą wspólnotę zapraszamy na nasze spotkania modlitewno-charyzmatyczne oraz adoracje w każdy wtorek z wyjątkiem tygodnia, w którym odbywa się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie.

Miejsce:  salka przy kościele pw. św. Jana Ap. i Ewangelisty (spotkanie), bądź kościół (adoracja), ul. Forteczna 53, Poznań.
Termin: wtorek (za wyjątkiem tygodnia, w którym odbywa się Msza Św. z modlitwą o uzdrowienie), godzina 18:00. Spotkanie zaczynamy Mszą Św.

Jak dojechać: autobusem linii 65 (przystanek Okopowa), bądź tramwajem linii 3, 4, 12, 13, 18 (przystanek Starołęka - pętla). W przypadku tramwaju należy przygotować się na około 15 minutowy spacer z przystanku wzdłuż ulicy Fortecznej (1km).

 


Wyświetl większą mapę

Spotkaj nas na:

Logowanie

Gościmy:

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj

Reklama

  miheaven

 

Polecamy